
Корпус KM58 ABS для електроніки 53х33х20 без отворів PS
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM58 PS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Універсальний корпус під заливку.
Розміри - довжина 53 мм, ширина 33 мм, висота 20 мм
Колір - чорний, світло-сірий.
Матеріал ABS.
Може використовуватися під заливку компаундом. Корпус є практичним рішенням для захисту дрібних електронних деталей.
Можлива модифікація корпусу з отворами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Ширина | 33 мм |
| тип | |
| Тип корпусу | без отворів PS |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | Під заливку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴


