
Корпус металевий MB-5 200*190*65 мм
720 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: mb00144
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус універсальний MB-5 для радіоелектроніки.
Універсальний корпус для електроніки
Матеріал - Сталь 0,8 мм.
Колір - чорний матовий, білий
Розміри: 200 * 190 * 65 мм
У комплекті: гвинти М3, чорні
Вага - 1.0 кг.
Корпус з металу може застосовуватися для електронних приладів, електроніки, РЕА, для різних пристроїв, а також апаратури і т.д. Корпус підходить для джерел безперебійного живлення, зварювального апарату, для електроніки та РЕА, а також інших електронних приладів. Конструкція корпусу розбірна, є вентиляційні отвори для поліпшеного охолодження елементів, які знаходяться всередині корпусу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiBox |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 мм |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | металевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴






