
Корпус N11AW для електроніки 180х140х70
116,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 45 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: N11AW
+380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з вентиляцією, з бічними панелями.
Розміри: 180*140*70 мм
Колір - чорний.
Матеріал: PS
Панельний корпус N11AW з вентиляцією cкладається з двох однакових частин, які збираються за допомогою бокових вставок та 8 шурупів Ø2,5х10мм.
Для кріплення компонентів в кожній з половинок корпусу передбачені 12 стійок під шурупи Ø2,5мм.
Увага! Кріплення та ніжки для корпусу не входять в комплектацію.
Ніжки для корпусу можна замовити окремо:
-ніжки H2 (діаметр 13 мм)
-ніжки H3 (диаметр 18мм).
Шурупи для корпусу можна замовити окремо
-шуруп 2,5х10.
Можливе виконання корпусу без вентиляцією N11A.
Можна вибрати таку комплектацію:
N11AW K (шурупи) - в комплект входять 8 шурупів 2,5х10 мм
N11AW H2 (ніжки) - в комплект входять 4 шурупа 2,5х10 мм, 4 ніжки H2.
N11AW H2K (ніжки+шурупи) - в комплект входять 12 шурупів 2,5х10 мм, 4 ніжки H2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 140 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 180 мм |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | З бічними панелями |
| тип | |
| Тип корпусу | не укомплектований |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 116,30 ₴



