Корпус універсальний MB-15.
Розміри: 150*250*90 мм
Колір - чорний матовий, білий
Матеріал - сталь 0,8 мм
Вага - 1.15 кг
В комплекті: гвинт М3, чорний - 12 штук.
Аналог польського пластикового корпусу Z15 (Kradex).
Металевий корпус підходить для радіоапаратури, електронних приладів і пристроїв, може використовуватися для різних приладів. Розбірна конструкція корпусу, є вентиляційні отвори для поліпшеного охолодження елементів, які знаходяться всередині корпусу.
Заміною може бути корпус MB-9
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiBox |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 148 мм |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴




