
Корпус KM20J ABS для електроніки 91х68х18 світло-сірий
74,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM20J abs
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус спеціалізований KM20. Білий.
Розміри - довжина 91 мм, ширина: 68 мм, висота 18 мм
Колір: світло-сірий; чорний (KM20 PS).
Матеріал - PS; ABS.
Корпус складається з двох частин. Має матову поверхню. Прикручується одним гвинтом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 91 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | світло-сірий |
| Тип модуля | Спеціальні |
| Матеріал корпусу | ABS |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 74,50 ₴

