
Корпус N8BBW для електроніки 134х70х70 ніжки
48,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: N8BBW H1
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пластиковий корпус з вентиляцією для електроніки. Чорний
Розмір: 134x70x70 мм.
Матеріал: PS
Можлива комплектація без вентиляції (N8BB).
Складається з двох частин. Може використовуватися для контрольно-вимірювальних приладів. Збирається за допомогою 4х шурупів 3,5х50мм. За бажанням, можна додати ніжки до корпусу.
Увага! Кріплення та ніжки для корпусу не входять в комплектацію.
Ніжки для корпуса можна замовити окремо:
-ніжки Н1 (діаметр 10 мм)
-ніжки H2 (діаметр 13 мм).
Шурупи для корпусу можна замовити окремо - шуруп 3,5х50.
В продажу також укомплектований корпус N8BBW в упаковці.
Можна вибрати таку комплектацію:
N8BBW K (шурупи) - в комплект входять 4 шурупа 3х50 мм.
N8BBW H1 (ніжки) - в комплект входять 4 ніжки H1.
N8BBW H1K (ніжки + шурупи) - в комплект входять 4 шурупа 3х50 мм., 4 ніжки H1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | з вентиляцією |
| Комплектація | ніжки |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 48,20 ₴


