
Корпус KM46 PS для блоку живлення 66х40х40 46B, Силової
86 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: KM46B PS
Відправка з 06 травня 2026+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з вилкою для блоків живлення.
Колір: чорний, світло-сірий.
Матеріал: PS, ABS
Розміри - довжина 66 мм, ширина 40 мм, висота 40 мм
Корпус з вилкою для блоку живлення має круглий штекер, виготовлений з матеріалу PS.
Корпус прикручується двома гвинтами. В комплект входять фіксатор кабелю та штифти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Тип модуля | Силовий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| тип | |
| Тип корпусу | 46B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴


