
Корпус N8AU для електроніки 134х70х28 з фланцями ніжки
37,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: N8AU H1
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Універсальний корпус з кріпленням для монтажу N8AU. З фланцями.
Розмір: 134x70x28 мм
Колір чорний.
Матеріал: PS
Можливе виготовлення без кріплень N8A.
Корпус пластиковий N8AU cкладається з двох частин. Дно йде з кріпленнями для монтажу. Збирається за допомогою 4х шурупів 3х20мм. За бажанням, можна додати ніжки до корпусу.
Увага! Кріплення та ніжки для корпусу не входять в комплектацію.
Ніжки для корпуса можна замовити окремо:
-ніжки Н1 (діаметр 10 мм)
-ніжки H2 (діаметр 13 мм).
Шурупи для корпусу можна замовити окремо
-шуруп 3х20мм.
В продажу також укомплектований корпус N8AU в упаковці.
Можна вибрати таку комплектацію:
N8AU K (шурупи) - в комплект входять 4 шурупа 3х20 мм.
N8AU H1 (ніжки) - в комплект входять 4 ніжки H1.
N8AU H1K (ніжки+шурупи) - в комплект входять 4 шурупа 3х20 мм., 4 ніжки H1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 70 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Висота | 28 мм |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 134 мм |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | З кріпленням |
| Комплектація | ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,80 ₴




