
Корпус KM85 PS для електроніки 180х160х85
181,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM85 PS
+380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 85 мм |
| Колір | Чорний |
| тип | |
| Матеріал | PS |
| Тип корпусу | без вентиляції |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | панельний |
Специфікації
Інформація для замовлення
- Ціна: 181,60 ₴








