
Корпус Z32 для електроніки 110х66х27 Білий
96 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 00Z32J
Відправка з 25 квітня 2026+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 110.6 мм |
| Ширина | 66.6 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вага | 68 г |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | з місцем для акумуляторів |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴



