
Корпус N8AB в упаковці 134х70х58
53,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: N8ABCOMPL
+380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний пластиковий корпус N8AB В упаковці.
Комплект: ніжки Н1- 4 шт,
шурупи 3х40 мм. - 4 шт.
Колір чорний. Матеріал – ПС.
Розмір: 134x70x58 мм
Корпус пластиковий N8AB складається з двох частин, високої та низької. Збирається за допомогою 4х шурупів 3х40мм.
Корпус у плівці, укомплектований ніжками Н1 та шурупами 3*40 мм. Є отвори для кріплення ніжок.
Корпус може бути виконаний з вентиляцією N8ABW комплект.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 58 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53,50 ₴

