
Корпус N8ABW в упаковці 134х70х58 з вентиляцією
53,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: N8ABWCOMPL
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий корпус N8ABW з вентиляцією. В упаковці.
Комплект: ніжки Н1- 4 шт,
шурупи 3х40 мм. - 4 шт.
Колір чорний. Матеріал – ПС.
Розмір: 134x70x58 мм
Корпус пластиковий N8ABW складається з двох частин, високої та низької. У верхній кришці є вентиляційні отвори. Збирається за допомогою 4х шурупів 3х40мм.
Корпус у плівці, укомплектований ніжками Н1 та шурупами 3*40 мм. Є отвори для кріплення ніжок.
Корпус може бути виконаний без вентиляції N8AB комплект.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 58 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | з вентиляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53,50 ₴

