
Корпус D65B для електроніки 92х66х52
39,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності 102 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: D65B
+380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з бічними панелями D65B.
Розмір: 92x66x52 мм.
Колір – чорний,
Матеріал – PS.
Корпус панельний пластиковий cкладається з двох частин, які збираються за допомогою бокових вставок і одного шурупа Ø3х40мм. Для кріплення компонентів в кожній з половинок корпусу передбачені 4 стійки.
Увага! Кріплення та ніжки не входять до комплектації корпусу.
Ніжки для корпусу можна замовити окремо:
-ніжки Н1 (діаметр 10 мм)
Шурупи для кріплення ніжок можна замовити окремо
-шуруп 2,5 х10мм.
Шуруп для корпусу можна замовити окремо – шуруп 3х40мм.
Можлива комплектація корпусу висотою 36 мм (D65A) та висотою 44 мм (D65).
Можна вибрати таку комплектацію:
D65B K (шурупи) - в комплект входить шуруп 3х40 мм.
D65B H1 (ніжки) - в комплект входять 4 шурупа 2,5х10 мм, 4 ніжки H1.
D65B H1K (ніжки+шурупи) - в комплект входять шуруп 3х40 мм, 4 шурупа 2,5х10 мм, 4 ніжки H1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 52 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 66 мм |
| Тип | Корпус |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | З бічними панелями |
| Комплектація | не укомплектований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39,20 ₴









