
Корпус KM54 PS для електроніки 90х63х32
87,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KM54 PS
+380956909960
- +380 (95) 690-99-60
- +380 (97) 423-41-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус з кріпленнями для настінного монтажу.
З отвором.
Розмір - довжина 90 мм, ширина: 63 мм, висота 32 мм
Колір - чорний.
Матеріал: ABS, PS.
Корпус складається з двох частин, у верхній частині корпусу є отвір. Нижня кришка виконана з кріпленнями для настінного монтажу.
Корпус може бути виконаний без отвору - KM54P.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maszczyk |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Корпус |
| Стан | Новий |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 32 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | PS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип модуля | З кріпленням |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 87,70 ₴



